Opstapplaatsen

Dicht bij huis opstappen

Vanuit Surhuisterveen richten wij ons vooral op Noord-Nederland. En dat brengt enkele grote voordelen met zich mee. Een daarvan is dat u in Noord-Nederland kunt instappen. Op de dag dat u vertrekt, rijden er meerdere bussen door Groningen, Friesland, Drenthe en Overijssel om iedereen op te halen. Meestal bij de Lichtmis, nabij Zwolle, stapt u over in de bus waarmee u op reis gaat.

Dit betekent dat u niet eerst naar het midden of het zuiden van het land hoeft te gaan om in de bus te stappen. Dit scheelt veel reistijd. Reserveert u minimaal 3 weken voor vertrek, dan garanderen wij vertrek vanaf uw opstapplaats.

Hoofdlijnen en sublijnen

Naast de 2 hoofdlijnen, gebruiken wij in het zomerseizoen enkele sublijnen. Als u opgehaald wilt worden vanaf een (sublijn)plaats, dan kunt u dit bij het boeken van uw reis kenbaar maken. Vanwege de inzet van extra busjes/taxi’s, vragen wij hiervoor wel een eigen bijdrage. Ook voor de sublijnen geldt dat wij, als u 3 weken van te voren boekt, deze opstaphaltes garanderen. Let wel: de sublijnen gelden alleen voor de reizen die vertrekken vanaf april t/m oktober. Deze staan bij de betreffende reizen vermeld.

Let op!

Bijgaand staan de opstapplaatsen en opstaptijden vermeld. Deze zijn onder voorbehoud! De juiste vertrektijden ontvangt u ongeveer een week voor vertrek bij uw reispapieren. Voor vliegreizen, cruises en fietsreizen gelden andere vertrektijden.
Kiezen u en uw reisgenoot voor verschillende opstapplaatsen? Houdt u er dan rekening mee dat u elkaar wellicht bij de wisselplaats pas ziet.

Opstapplaatsen Dalstra Reizen

Hieronder de opstapplaatsen en -tijden van Dalstra Reizen voor 2018. Als u opgehaald wilt worden vanaf een (sublijn)plaats, dan kunt u dit bij het boeken van uw reis kenbaar maken. Vanwege inzet van extra busjes/taxi’s, vragen wij een bijdrage in de extra kosten.

Let op!
Onderstaande plaatsen en tijden zijn onder voorbehoud! De juiste vertrektijden ontvangt u ongeveer een week voor vertrek bij uw reispapieren. Voor vliegreizen, cruises en fietsreizen gelden andere vertrektijden.

SCHEMA A      
HOOFDLIJN 1 InstapUitstap
SurhuisterveenTorenplein05.2022.10
BuitenpostNS station05.3022.00
KootstermolenGarage Snip05.4021.50
NoardburgumBushalte Rotonde05.5021.45
QuatrebrasBushalte Dancing05.5521.35
RyptsjerkBushalte E1006.0521.25
LeeuwardenKalverdijkje, Tijsmaweg 406.1521.15
GrouBushalte rotonde Sporthal06.3520.55
HeerenveenCarpool t/o McDonald"s06.5520.35
WolvegaNS Station07.1020.20
SteenwijkAchterzijde NS, P+R07.2020.10
MeppelMcDonald’s07.3519.55
    
HOOFDLIJN 2 InstapUitstap
DrachtenBrievenbus ingang Transferium 05.3022.00
MarumCarpool05.4521.50
LeekRabobank05.5521.40
RodenParkeerplaats 50+land, Westereschstraat 1206.0021.30
Groningen, HoogkerkTransferium06.1021.20
HarenPostiljon hotel06.2521.05
Asseningang parkeerterrein Hotel Van der Valk06.4020.50
BeilenCarpool A28, Domoweg 2b07.0020.30
HoogeveenZuidwoldigerweg/zijkant hotel Hoogeveen07.1520.15
    
SUBLIJN 1 InstapUitstap
Franeker (€ 12)Motel de Valk05.4521.45
Harlingen (€ 15)NS06.0021.30
Bolsward (€ 15)Busstation Arriva06.2021.10
Sneek (€ 12)NS06.3520.55
Joure (€ 7)Jumbo, G. Knolweg06.4520.45
    
SUBLIJN 2 InstapUitstap
Veendam (€ 15)Busstation Parallelweg06.1521.30
Stadskanaal (€ 15)Busstation06.3021.10
Emmen (€ 15)NS Station06.4520.45
    
SUBLIJN 3 InstapUitstap
Dokkum (€ 15)Busstation05.1522.10
Damwoude (€ 12)bushalte Kruisweg05.3022.00
Veenwouden (€ 7)Treinstation05.4521.45
    
SCHEMA B   
HOOFDLIJN 1 InstapUitstap
SurhuisterveenTorenplein05.3522.50
KootstermolenGarage Snip05.5022.40
NoardburgumBushalte rotonde06.0022.30
QuatrebrasBushalte Dancing06.0522.25
RyptsjerkBushalte E1006.1522.15
LeeuwardenKalverdijkje, Tijsmaweg 406.2522.05
GrouBushalte rotonde Sporthal06.3521.55
HeerenveenCarpool t/o McDonald's07.0021.30
DrachtenBrievenbus ingang Transferium07.3021.00
MarumCarpool07.5020.40
LeekRabobank08.0020.30
RodenParkeerplaats 50+land Westereschstraat 1208.1020.20
HoogkerkTransferium08.1520.10
GroningenBushalte, station Europapark08.2020.00
ZuidbroekHotel v/d Valk08.4019.40
WinschotenNS09.0019.30
NieuweschansRestaurant Poort van Groningen09.1519.15
    
HOOFDLIJN 2 InstapUitstap
ZwolleP+R06.3022.00
MeppelMcDonald’s07.0021.30
HoogeveenZuidwoldigerweg/zijkant hotel Hoogeveen07.2021.00
BeilenCarpool A28, Domoweg 2b07.4020.40
Asseningang parkeerterrein V/d Valk08.0020.20
HarenPostillion Hotel08.2020.00
    
SUBLIJN 1 InstapUitstap
Franeker (€ 12)Motel de Valk05.5522.10
Harlingen (€ 15)NS06.0521.55
Bolsward (€ 15)Busstation Arriva06.2521.35
Sneek (€ 12)NS06.4021.20
Joure (€ 7)Jumbo, G. Knolweg06.5021.10
    
SUBLIJN 2 InstapUitstap
Emmen (€ 19)NS station08.0021.00
Stadskanaal (€ 15)Busstation08.1520.45
Veendam (€ 15)Busstation Parallelweg08.3020.00
    
SUBLIJN 3 InstapUitstap
Dokkum (€ 15)Busstation05.2523.00
Damwoude (€ 12)Bushalte Kruisweg05.4022.50
Veenwouden (€ 7)Treinstation05.5522.35
    
SCHEMA C InstapUitstap
LichtmisWegrestaurant de Lichtmis07.5019.40
ZwolleNS P+R08.0019.30
HeerdeRestaurant De Keet08.1519.15
**ApeldoornApeldoorn Zuid, Shell station08.3518.55
**ArnhemCarpoolplaats Noord Europaweg09.0518.25
**ZevenaarAC restaurant09.2018.10
    
SCHEMA D InstapUitstap
LichtmisWegrestaurant de Lichtmis07.5019.40
ZwolleNS P+R08.0019.15
HoltenAC Restaurant09.0018.35
HengeloNS station09.2018.15
De LutteRestaurant ’t Grote Zwaantje09.4018.00
    
SCHEMA E InstapUitstap
LichtmisWegrestaurant de Lichtmis07.5019.40
ZwolleNS P+R08.0019.15
LeusdenRestaurant Oud Leusden09.0018.30
UtrechtP+R Westraven09.3517.55
Oosterhout-ZuidAC Restaurant10.1517.15
    
SCHEMA G   
SurhuisterveenDalstra Reizen  
DrachtenParking-Transferium (Kraaiheide)  
HeerenveenParkeerplaats tegenover McDonald'sTijden afhankelijk van vliegtijd
MeppelMcDonald's  
ZwolleNS, P+R  
    
SCHEMA H InstapUitstap
EmmenHotel van der Valk08:1519:10

TIP: de volgende opstapplekken zijn geschikt om tijdens uw vakantie uw auto te parkeren: transferium Hoogkerk (Groningen), carpool MC Donalds Heerenveen, wegrestaurant De Lichtmis, carpool A28 Beilen, 't Grote Zwaantje De Lutte. Wanneer u kiest voor de opstapplaats AC restaurant Zevenaar kunt u de auto tegen een vergoeding van € 2 per dag achter de hekken van het naastgelegen Campanile Hotel parkeren. Meldt u zich dan wel van te voren bij de receptie. 
 

N.B.:
-
Op zaterdag is het vertrek ca. 1 uur eerder en de thuiskomst ca. 1 uur later. Ook voor fietsreizen gelden afwijkende opstaptijden.

**= de mogelijk bestaat dat u geen gebruik kunt maken van het afscheidsdiner. Deze is soms iets noordelijker gereserveerd. In overleg met de reserveringsafdeling ontvangt u hiervoor een korting op uw reissom.