Deze dagtocht is een aanbieding van Dalstra Reizen. Als u een reis heeft geboekt ter waarde van minimaal € 400 uit de Zomerreisgids, dan heeft u de mogelijkheid gratis mee te gaan. Nadat iedereen is opgehaald en we van koffie en gebak hebben genoten in Ommen, stappen we op de fiets en fietsen we door het Twentse land naar Ootmarsum. Een prachtige route door de mooie natuur.

Opstapschema 16 april 2019

(Aangepast 26-03-2019)
Bus 1
• 08.05 Surhuisterveen
• 08.30 Drachten

Bus 2
• 08.20 Leek
• 08.40 Hoogkerk

Bus 3
• 08.10 Assen
• 08.30 Beilen
• 08.50 Hoogeveen
• 09.15 Meppel
• 09.30 Lichtmis

Opstapschema 20 april 2019

(Aangepast 26-03-2019)
Bus 1
• 07.50 Surhuisterveen
• 09.00 Steenwijk

Bus 2
• 07.40 Quatrebras
• 08.00 Leeuwarden
• 08.35 Heerenveen
• 09.30 Lichtmis

Bus 3
• 08.35 Heerenveen

Prijzen

Inclusief

koffie met gebak
vervoer fiets
route van fietstocht ca. 48 kilometer
drankje en nootjes op terugreis.

Exclusief

Opstapschema

07:20
Surhuisterveen, Torenplein
07:40
Quatrebras, bushalte Dancing
08:00
Leeuwarden, P-Kalverdijkje
08:35
Heerenveen, Carpool tegenover McDonalds
09:00
Steenwijk, P+R Achter NS station
06:35
Surhuisterveen, Torenplein
07:00
Drachten, brievenbus ingang Transferium
07:20
Leek, P+R Leek A7
07:40
Groningen, Hoogkerk Transferium, Hoogkerkerplein
08:10
Assen, v/d Valk ingang parking
08:30
Beilen, Carpool A28 Domoweg 2
08:50
Hoogeveen, Zuidwoldigerweg zijkant hotel
09:15
Meppel, McDonalds
09:30
Lichtmis, Carpool Nieuwleusen A 28, t/o Oude Rijksweg 510