U bevindt zich hier: Home/Nederland/Nationale Taptoe
1e rang zitplaatsen
comfortabel met de bus

Nationale Taptoe Rotterdam

De Nationale Taptoe, internationaal bekend als “The Netherlands Military Tattoo” of "The Dutch Military Tattoo", is een kleurrijke indoor-show rond Nederlandse en buitenlandse militaire muziek in Ahoy Rotterdam, waarin mars-, moderne- en klassieke muziek worden gepresenteerd.
De Nationale Taptoe is één van de meest vooraanstaande militaire taptoe's in de wereld. Met een diversiteit aan muziek en indrukwekkende lichtshows werken militaire orkesten samen met militaire orkesten, artiesten en groepen uit binnen- en buitenland.

De Nationale Taptoe bestaat sinds 1954 (toen begonnen als Taptoe Delft). Met uitzondering van het jaar 1975 heeft de Taptoe ieder jaar plaats gevonden.

Samen met de Royal Edinburgh Military Tattoo en de Canadese Royal Nova Scotia International Tattoo behoort de Nationale Taptoe tot de top van de wereld.

Het thema van 2021 is overgenomen van dat in 2020, namelijk '75 jaar in vrijheid'.
De volgende deelnemers staan in 2021 op het podium:
• Alle orkesten van de Nederlandse Krijgsmacht
• Het Nederlands Politie Orkest
• Regimentsfanfare ‘Garde Grenadiers en Jagers’
• Maze
• The Central Band of the Czech Armed Forces
• Military Art Ensemble Ondráš
• The Royal Guards, Corps of Drums and Drill Team
• International Pipes and Drums and dancers
• Haystax
Meer informatie over de taptoe vindt u op: www.nationaletaptoe.nl

Programma

Vanaf de opstapplaatsen vertrekken we in de ochtend naar Ahoy in Rotterdam voor de middagvoorstelling van de Nationale Taptoe. Na aankomst rond 13.30 uur begint de Taptoe om 14.00 uur. Na afloop, rond 17.00 uur vertrekken we naar het adres waar een 3-gangendiner wordt geserveerd. Aansluitend keren we in de avond terug naar de verschillende opstapplaatsen.

Prijzen

Inclusief

busreis
entreekaarten zitplaats 1e rang (vak Ai)
3-gangendiner.

Exclusief

€ 3,50 administratiekosten
reis-/annuleringsverzekering.

Opstapschema

08:00
Surhuisterveen, Torenplein
08:45
Groningen, Hoogkerk Transferium, Hoogkerkerplein
09:00
Leek, P+R Leek A7
09:10
Marum, bushalte viaduct/carpool
09:30
Drachten, brievenbus ingang Transferium
10:00
Heerenveen, Carpool tegenover McDonalds
10:15
Joure, Bushalte rotonde McDonalds
10:30
Lemmer, Transferium McDonalds
10:45
Emmeloord, inrit van der Valk, Hooiveld 1