U bevindt zich hier: Home/Nederland/Nationale Taptoe 2022
2e rang zitplaatsen
comfortabel met de bus

Nationale Taptoe Rotterdam

De Nationale Taptoe, internationaal bekend als “The Netherlands Military Tattoo” of "The Dutch Military Tattoo", is een kleurrijke indoor-show rond Nederlandse en buitenlandse militaire muziek in Ahoy Rotterdam, waarin mars-, moderne- en klassieke muziek worden gepresenteerd.
De Nationale Taptoe is één van de meest vooraanstaande militaire taptoe's in de wereld. Met een diversiteit aan muziek en indrukwekkende lichtshows werken militaire orkesten samen met militaire orkesten, artiesten en groepen uit binnen- en buitenland.

De Nationale Taptoe bestaat sinds 1954 (toen begonnen als Taptoe Delft). Met uitzondering van het jaar 1975 heeft de Taptoe ieder jaar plaats gevonden.

Samen met de Royal Edinburgh Military Tattoo en de Canadese Royal Nova Scotia International Tattoo behoort de Nationale Taptoe tot de top van de wereld.

De volgende deelnemers staan tot zover nu bekend in 2022 op het podium:
• Marinierskapel der Koninklijke Marine met de Tamboers en Pijpers van het Korps Mariniers
• Koninklijke Militaire Kapel “Johan Willem Friso”
• Orkest Koninklijke Marechaussee
• Orkest Koninklijke Luchtmacht
• Nederlands Politie Orkest

Meer informatie over de taptoe vindt u op: www.nationaletaptoe.nl

Programma

Vanaf de opstapplaatsen vertrekken we in de ochtend naar Ahoy in Rotterdam voor de middagvoorstelling van de Nationale Taptoe. Na aankomst rond 14.00 uur begint de Taptoe om 15.00 uur. Na afloop, rond 17.15
uur vertrekken we naar het adres waar een 3-gangendiner wordt geserveerd. Aansluitend keren we in de avond terug naar de verschillende opstapplaatsen.

Prijzen

Inclusief

busreis
entreekaarten zitplaats 2e rang
3-gangendiner.

Exclusief

€ 3,50 administratiekosten
reis-/annuleringsverzekering.

Opstapschema

09:00
Surhuisterveen, Torenplein
09:30
Groningen, Hoogkerk Transferium, Hoogkerkerplein
09:40
Leek, P+R Leek A7
09:50
Marum, bushalte viaduct/carpool
10:05
Drachten, brievenbus ingang Transferium
10:20
Heerenveen, Carpool tegenover McDonalds
10:40
Joure, Bushalte rotonde McDonalds
10:55
Lemmer, Transferium McDonalds
11:10
Emmeloord, inrit van der Valk, Hooiveld 1