lunch
Dagtocht Pantropica Bloemenfestival 'River of Dreams'
Van 19 maart t/m 13 juni 2027 keert voor de tweede keer het bloemenfestival 'River of Dreams terug naar Pantropica. In de Orangerie creëren toparrangeurs op 1.600 m2 een betoverende bloemenwereld rondom de koningin van de jungle: de orchidee. Laat u meevoeren in een sprookjesachtig decor waar een dromerige rivier zich een weg slingert langs exotische planten, charmante huisjes en historische salonboten. Zoveel schoonheid op één dag, dat wilt u niet missen!
Programma
Vanaf uw opstapplaats vertrekken we richting Pantropica waar we rond 11.00 uur met koffie/thee en een vruchtenbroodje worden ontvangen.
Vervolgens kunt u de prachtige orchideeën, de plant met meer dan 25.000 soorten, bewonderen tijden het bloemenfestival 'River of Dreams.
Rond 13:30 wordt er een lunch gereserveerd in het restaurant. Na de lunch kunt u nog even genieten van al het moois wat Pantropica te bieden heeft. Om ongeveer 15:30 vertrekt de bus en keren we met een jungleboxje met chocolaatjes terug naar de opstapplaatsen.

