U bevindt zich hier: Home/Nederland/Tuinbeurs Gardenista
entreekaart
3-gangendiner

Tuinbeurs Gardenista

Het nieuwe jaarlijkse buitenevent van de KMTP/Groei & Bloei wordt in 2019 georganiseerd op het landgoed Ophemert. Het is dé plek waar u alles kunt vinden op het gebied van groen en groenbeleving. Het landgoed Ophemert ligt in de Betuwe, vlakbij Tiel.

Programma

“Gardenista is een tuinbeurs. Een tuinevenement. Maar tegelijk ook veel meer dan dat. Het is een bijzondere samensmelting van de groene wereld met amusement en gastronomie. Naast groenexperts, heerlijke gastronomie onder andere uit de eigen moestuin, bloemschikkunst en amusement is het een plek waar je inspiratie kunt opdoen voor je eigen tuin en advies kunt inwinnen over een eigen tuinontwerp of tuinvraag.”
Voor meer informatie: www.gardenista.nl

Met Dalstra Reizen reist u veilig en comfortabel naar de Gardenista. Met aansluitend een diner keren we terug naar de verschillende opstapplaatsen.

Opstapschema 16 mei 2019

• 07.40 Drachten, brievenbus ingang Transferium
• 08.10 Leeuwarden, P+R Kalverdijkje
• 08.30 Grou, rotonde sporthal
• 08.50 Heerenveen, carpool tegenover McDonald's
• 09.00 Joure, parkeerplaats Jumbo G.Knolweg
• 09.15 Lemmer, Transveer McDonald's
• 09.30 Emmeloord, inrit v/d Valk, Hooiveld 1
• 11.00 Gardenista, Ophemert

Opstapschema 17 mei 2019

• 07.00 Surhuisterveen, Torenplein
• 07.25 Roden, Westeresch 12, Prominent
• 07.35 Groningen, Hoogkerk, Transferium
• 07.50 Haren, Nescio hotel, Emmalaan 33
• 08.10 Assen, ingang parkeerterrein v/d Valk
• 08.25 Beilen, Domoweg 2
• 08.40 Hoogeveen, Zuidwoldigerweg thv Hotel Hoogeveen
• 09.00 Meppel, McDonald's
• 11.00 Gardenista, Ophemert

Prijzen

Inclusief

busvervoer
entreekaart
3-gangendiner.

Exclusief

€ 3,50 administratiekosten
reis-/annuleringsverzekering.

Opstapschema

07:40
Drachten, brievenbus ingang Transferium
08:10
Leeuwarden, P-Kalverdijkje
08:30
Grou, bushalte rotonde Sporthal
08:50
Heerenveen, Carpool tegenover McDonalds
09:00
Joure, Bushalte rotonde McDonalds
09:15
Lemmer, Transferium McDonalds
09:30
Emmeloord, inrit van der Valk, Hooiveld 1
11:00
Ophemert, Gardenista Landgoed Ophemert
07:00
Surhuisterveen, Torenplein
07:25
Roden, parkeerplaats Prominent Westeresch 8
07:35
Groningen, Hoogkerk Transferium, Hoogkerkerplein
07:50
Haren, Nescio (Postillion) Hotel Groningen, Emmalaan 33
08:10
Assen, v/d Valk ingang parking
08:25
Beilen, Carpool A28 Domoweg 2
08:40
Hoogeveen, Zuidwoldigerweg zijkant hotel
09:00
Meppel, McDonalds