comfort class touringcar
voor skiërs en niet-skiërs
Winterwereld Dolomieten!
De Dolomieten zijn echt een paradijs voor wintersportliefhebbers. Dit prachtige Alpengebied biedt talloze mooie skigebieden die goed met elkaar verbonden zijn.
Het hotel van deze wintersportreis ligt in het prachtige Pustertal, op korte afstand van verschillende bruisende skigebieden. Een van de bekendste is Kronplatz, een populaire skiberg in Zuid-Tirol. Met 119 kilometer aan pistes en 32 moderne liften trekt het gebied ieder jaar duizenden skiërs aan.
Naast Kronplatz zijn er nog meer mooie skigebieden en skiroutes die tijdens deze reis worden bezocht, zoals de beroemde Sella Ronda. Het maakt niet uit van welke piste je onderweg afdaalt of in welke lift je zit: de uitzichten zijn keer op keer spectaculair.
Wil je liever niet skiën, maar wel genieten van de omgeving? Ook dan is dit de juiste reis! De skiërs worden elke dag naar de piste gebracht, maar daarnaast staat er iedere dag een leuke excursie op de planning. Zo worden onder andere Bolzano, Klooster Neustift en de lokale markt in Bruneck bezocht. Natuurlijk kun je er ook voor kiezen om een heerlijke wandeling te maken in de omgeving van het hotel. De omgeving biedt verschillende mogelijkheden voor winterwandelingen en skitochten.
Het hotel beschikt over vier sauna’s en een wellnessruimte, waar je gratis gebruik van kunt maken.









